X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
زمان ثبت : سه‌شنبه 18 بهمن‌ماه سال 1384 در ساعت 11:51 ب.ظ
نویسنده : مهتاب
عنوان : انرژی هسته ای حق مسلم ماست؟!

علیرضا برای شب تاسوعا نذری می داد. بیشتر مهمونا تا ساعت ۸ خودشونو رسونده بودند. غذا ها رو که پخش می کردیم پسر باجناقش که دانشجوی مهندسی شیمی شریفه از راه رسید و اومد بالای سر من که داشتم در ظرفهای غذا رو می بستم ایستاد. نیم ساعت قبلش داشتیم با برادرش که دانشجوی پلیمر امیر کبیره مطالب روزنامه رو می خوندیم و به تغییر نام شیرینی دانمارکی به شیرینی گل محمدی می خندیدیم. نفهمیدم کی بود که از میون مهمونا بادی انداخت توی گلوشو پرسید: سفارتو آتیش زدید؟ اونم با کمال غرور رفت از چند و چون ماجرا تعریف کنه که من سرمو بالا کردم و گفتم: با این کار نشون دادید که مضمون کاریکاتورها خیلی هم بیراه نبوده! عصبانی شد و گفت: یعنی چی؟ گفتم: مگه جواب کاریکاتورو با آتیش کشیدن می دهند؟  گفت: پس با چی؟ با کاریکاتور؟!  عموش از اون طرف دیگ داد زد: اینا رو باید کشت. باید همه شونو زنده زنده سوزوند.... چیزی نگفتم. فقط با خودم فکر کردم  با این تفکر واقعا انرژی هسته ای حق مسلم ماست؟!

کدام صلح؟ کدام ملت؟پ.ن: اون موضوع انشا همچنان برقراره. تنبلی نکنید دیگه. تا اینجا که شاگرد اول راوی عزیزم بوده! اسد عزیز هم از اون شاگردهای ممتاز کلاسه که آدم همش می ترسه یه وقت چیزی بپرسند که نتونه جواب بده! این زیتون گلم هم کاش نظرشو نمیگذاشت نوک زبونش باقی بمونه!
باید حضور لاله خانم هم بگم که خانم شما همینجوری هم مشهورید. از باغبون و دخترک و پویا جان هم ممنونم. زمزمه های ذهن من هم جایزه خواسته که گفتم اونم به چشم!
و اما نرگس خانومی: تو خود نمره ی بیستی!